Titles you rated
TenetRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Big GameRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
When We First MetRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Mile 22Rated ★ 3.0