Series
Ratings
108
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0