Movies
Ratings
119
TenetRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5