Titles you rated
The ChairRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Human LuwakRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0