Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0