Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
MisbehaviorRated ★ 1.5
ChainedRated ★ 1.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 1.5
A DayRated ★ 2.0
Keeping RosyRated ★ 1.5
KillersRated ★ 2.0
uwantme2killhim?Rated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 3.0
13 SinsRated ★ 1.5
Deliver Us from EvilRated ★ 1.5- DoctorRated ★ 1.5
The MachineRated ★ 1.0
The PuppetRated ★ 1.0
SurveillanceRated ★ 1.5