Movies
Ratings
143
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 0.5
Drive My CarRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Me and MeRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0