Series
Ratings
164
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Mr. BrideRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Okaeri MoneRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
SilentRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0