Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 1.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 2.5
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5- PororoRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
- Highway StarRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 2.5
The Last AirbenderRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5