Titles you rated
True HauntingRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 3.5
생활의 달인Rated ★ 1.0
Screening HumanityRated ★ 3.0
We Got Married Season 3Rated ★ 3.5- We Got Married Season 2Rated ★ 3.5
K-pop StarRated ★ 3.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.5- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
We Got Married Season 1Rated ★ 3.0- 5minstealer: Dad! Where Are We Going?Rated ★ 3.0
- Fighting FoodonsRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 3.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.5- TtoganjipRated ★ 1.5
Comedy Big LeagueRated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0