Movies
Ratings
384
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0