Titles you rated
VivantRated ★ 0.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.5
Ossan's LoveRated ★ 3.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 1.5
MIU404Rated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.5
Black PeanRated ★ 3.0- The Real GhostbustersRated ★ 3.5
- Murdoch MysteriesRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
HeroesRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0