Series
Ratings
24- 원피스 4기Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5- New GirlRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0