Movies
Ratings
237
HauntersRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
2012Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0