Titles you rated
World War ZRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5