Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
BloodRated ★ 2.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0