Series
Ratings
102
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 1.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 2.5
Princess Ja MyungRated ★ 1.5
Road No. 1Rated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.0