Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
JirisanRated ★ 1.0- Love Your EnemyRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.5
Blood FreeRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0