Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0