Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0