Series
Ratings
274
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.0
StartupRated ★ 1.5
Moon KnightRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0