Movies
Ratings
457
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 4.0
TimelineRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.5
NextRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
AliensRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0