Movies
Ratings
86
MulanRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0