Movies
Ratings
175
The Night of the UndeadRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 1.5
MamaRated ★ 1.5
The Last Exorcism Part IIRated ★ 2.5
Mourning GraveRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0