Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 1.0
LucyRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0