Titles you rated
TrumboRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Sydney WhiteRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0