Series
Ratings
31
KairosRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.5
Traces of LoveRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
It's a SinRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0