Movies
Ratings
50
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
CartRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5