Titles you rated
MidsommarRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
The Third WifeRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Five Times TwoRated ★ 2.5
AlfieRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Albert NobbsRated ★ 3.0
RosieRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0