Series
Ratings
15
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 2.0
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Chushingura: A 48th Loyal Retainer in LoveRated ★ 2.0
MistyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5