Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0