Movies
Ratings
57
Source CodeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.5
SaltRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.5