Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
落葉歸根Rated ★ 4.0
The Wandering EarthRated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 1.5
YesterdayRated ★ 1.5