Titles you rated
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0