Titles you rated
On the LineRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 0.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Hard HitRated ★ 2.0
LucaRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Mission: PossibleRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
CallRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
PawnRated ★ 1.0
RunRated ★ 1.5