Series
Ratings
138
VincenzoRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
With YouRated ★ 3.5
Ashes of LoveRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 3.5
Outlander Season 6Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 1.0
KingdomRated ★ 4.0