Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
IdaRated ★ 3.5
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0- Taoist MutulRated ★ 2.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 2.5
Kamen Rider Heisei Generations FINAL: Build & Ex-Aid with Legend RidersRated ★ 3.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Geiko Kaimaku-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Hashira Geiko Hashira Ketshu-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tsunaida Kizuna-henRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Katanakaji no Sato e-hen Katanakaji no Sato Tekishu-henRated ★ 4.0