Titles you rated
Harsh TimesRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 2.0
AssassinsRated ★ 4.0
RidersRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
Johnny EnglishRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
UnleashedRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.5
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0