Titles you rated
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5