Titles you rated
The Curse of La LloronaRated ★ 1.5
BirthdayRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
DumboRated ★ 2.0
UsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
The UpsideRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5