Titles you rated
John WickRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Barfi!Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0