Titles you rated
PaddingtonRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
FoxfireRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Pixar StoryRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5