Titles you rated
MurdererRated ★ 1.5
NeighborsRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 2.5
BrickRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 2.5
Are You Scared?Rated ★ 1.0
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The SignalRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 2.5
StreetDance 3DRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 2.0
The GhostRated ★ 2.5
The PuppetRated ★ 2.0
My Bloody ValentineRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0- DoctorRated ★ 2.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
LucyRated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 4.5