Titles you rated
Rough CutRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0