Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5