Titles you rated
Before We GoRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Collini CaseRated ★ 3.5
The MauritanianRated ★ 4.0
Before the FallRated ★ 4.0
The ConnectionRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
AnthropoidRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Eye in the SkyRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
We Own the NightRated ★ 3.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5