Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
American VandalRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 0.5
Normal PeopleRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5