Movies
Ratings
512
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 2.0
- Home Behind BarsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0