Movies
Ratings
85
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
SickoRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5