Movies
Ratings
645
Eddie the EagleRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Run All NightRated ★ 2.0